آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد

آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد

آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد

 

آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد عکس 2
آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد – فروشگاه چی میخواین

 

همانطور که قبلاً شنیده اید، اپل اکنون آی‌او‌اس 15.4 را برای همه آیفون های پشتیبانی شده منتشر کرده است. این به‌روزرسانی توانایی مورد انتظار را برای باز کردن قفل آیفون با Face ID با  ماسک (بدون نیاز به Apple Watch) و ویژگی Tap to Pay در آیفون برای تجار را به ارمغان می‌آورد. اپل اینسایدر گزارش می‌دهد که در کنار آن‌ها، اپل ۱۲۳ ایموجی جدید را نیز با به‌روزرسانی جدید به آیفون‌ها می‌آورد. در این گزارش به همراه تیم چی میخواین باشد.

 

123 ایموجی جدید با آی‌او‌اس 15.4 به آیفون می آیند

 

اکنون 123 ایموجی جدید با این به روز رسانی عرضه می شوند که شامل ایموجی جالب “صورت ذوب شده” به همراه یک ایموجی “ترول” و همچنین ایموجی “مرد باردار” می شود.

 

آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد عکس 3
آی‌او‌اس 15.4، 123 ایموجی جدید را به آیفون شما می آورد – فروشگاه چی میخواین

 

این بیشترین تعداد ایموجی های شکلک معرفی شده در رویداد اپل از زمان iOS 11.1 است. در لیست ایموجی‌های جدید، «چهره‌ای که مخفیانه نگاه می کند»، «صورتی که اشک‌ها را نگه می‌دارد» و «صورتی با چشم‌های باز و دست روی دهان» نیز وجود دارد که برای نمونه معرفی‌شده در iOS 11.1 آشناست.

اما این همه ماجرا نیست. هفت ایموجی با ژست جدید وجود دارد، از جمله «دست راست» و «دست چپ»، «دست‌های قلب» و «نمایه اشاره‌کننده به بیننده». از سوی دیگر، ” ایموجی دست دادن” مجموعه ای از 25 گزینه جدید رنگ پوست را برای انتخاب شما دارد.

و 18 ایموجی دیگر وجود دارد که دسته بندی های مختلفی را پوشش می دهند. در میان آنها، “آشیانه خالی” و “لانه با تخم مرغ”، “لوبیا”، “کوزه”، “بویه زمین بازی” و “کارت شناسایی” را می یابیم.

اگر آیفون خود را به آی‌او‌اس 15.4 آپدیت کرده باشید، اکنون تمامی این ایموجی ها در دسترس هستند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.