در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !

در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !

گوشی موبایل سامسونگ

 

زمان زیادی تا رونمایی مدل های جدیدسری سامسونگ گلکسی اس 21 در مراسم آنپکد نمانده است ، ولی عملا همه چیز را در مورد دستگاه های کره ای میدانیم .

 

در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !
در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !

 

براساس گزارش خبرگزاری GSNarena ، تصاویر افشا شده نشان می دهد در جعبه گوشی سامسونگ گلکسی اس 21 شارژر وجود ندارد .

درون جعبه یک کابل USB-C برای شارژکردن گوشی و انتقال داده ها قرار دارد ،بنابر شایع ها جعبه دارای هدفون و شارژر نمی باشد.

احتمالا کابلی که درون آن قرار دارد USB-C به USB-C باشد و برای شارژ سامسونگ گلکسی اس 21 به آداپتور USB-C نیاز خواهید داشت .

اگر میخواهید که از هدفون سیمی استفاده کنید ،باید به دنبال هدفون های USB-C یا کابل مبدل USB-C به جک 3.5 میلیمتری هدفون بگردید.

برخی از کشور ها دارای قوانین سرسختانه ای هستند و شرکت های سازنده را مجبور می کنند محصولات خود را با شارژر و هدفون توزیع کنند که این اتفاق برای کشور برزیل درباره آیفون 12 رخ داد .با این حال کاربران اکثر نقاط دنیا از جمله ایران این گوشی را بدون شارژر و هدفون دریافت خواهند کرد .

 

به روی یکی از تصاویر تبلیغاتی سامسونگ جمله ( سیستم لنز زوم [تله فوتو]دو گانه جدید ) به چشم میخورد که رروی یکی از گوشی ها قرار گرفته است ;این گوشی احتمالا گلکسی اس 21 یا گلکسی اس 21 پلاس می باشد .این اتفاق عجیب می باشد ،زیرا تمامی افشاگران می گویند گلکسی اس  21 و مدل پلاس آن قرار است دارای همان سیستم دوربین گلکسی اس 20 و گلکسی اس 20 پلاس باشند و صرفا از یک لنز تله فوتو استفاده کنند .و احتمالا جمله ای که سامسونگ استفاده کرده است به ترکیب تصویر با دوربین اشاره داشته باشد .

 

در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !
در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !

 

دوربین آن 64 مگاپیکسلی و همان دوربینی است که وظیفه بزرگ نمایی را برعهده دارد . حسگری که در این مدل تعبیه شده است 64 مگاپیکسلی در گوشی گلکسی اس 20 به جای آرایه کواد بایر از آرایش دیگری برای پیکسل ها استفاده می کرد و همین موضوع باعث شده بود تا اس 20 بتواند بدون بزرگ نمایی ،تصاویر با کیفیت تری در وضوح کامل ثبت کند .

گوشی گلکسی اس 21 اولترا دارای 512 گیگا بایت حافظه ذخیره سازی خواهد بود و 16 گیگا بایت حافظه رم ،دو گوشی دیگر سری گلکسی اس 21 به احتمال زیاد در قوی ترین کانفیگ خودش به 256 گیگا بایت حافظه ی ذخیره سازی مجهز شود و شایعه ها می گویند گلکسی اس 21 اولترا برخلاف گلکسی اس 21 و گلکسی اس 21 پلاس از اسلات میکرو SD بهره مند است .

 

در جعبه گوشی S21 خبری از شارژر نیست !